Společnost pro trvale udržitelný život

Aktuality STUŽ

Aktuality STUŽ je emailový zpravodaj, který vychází přibližně jednou za 2 týdny a přináší aktuality pro členy a příznivce STUŽ. Přihlaste se k jeho odběru vyplněním jednoduchého formuláře zde.

Archiv doposud vydaných Aktualit STUŽ.

Zveme Vás na již 13. ročník setkání ca Česko - Slovenské hranici

Společnost přátel Slovenska

ve spolupráci s obcí Strání, Přípravným výborem Slavností bratrství Čechů a Slováků na Javořině a turistickým oddílem T.J. Sokol Uh. Brod

 

 

 

13. Česko-Slovenský Silvestr na Pomezí

 

tentokrát první „evropský"

 

29.12.2004 -  od 17,00 hod. sraz ve Starém Hrozenkově na chatě Kordárna.

 

30.12.2004 -  přechod hraničního hřebene Bílých Karpat ze Starého Hrozenkova do Strání (jen pro zdatné turisty), odchod ze Starého Hrozenkova od restaurace U Kubáníka mezi 8,30-9,30 hod. (zavazadla budu přepravena), příchod do Strání do restaurace Zámeček mezi 16,00-18,00 hod., večer setkání účastníků se starosty příhraničních obcí, představiteli Zlínského kraje a Trenčianského samosprávného kraja a dalšími hosty.

 

31.12.2004 -  výstup na Velkou Javořinu (odchod ze Strání od restaurace Zámeček mezi (9,00-10,00 hod)., ve 13,00 hod. setkání u hraničního kamene bratrství Čechů a Slováků a obnovení památeční mohyly Josefa Vavrouška (kámen či kamínek si každý donese z domova), návrat do Strání, kde bude v restauraci Zámeček probíhat společenský večer s lidovou muzikou a oslava konce starého a začátku nového roku - půlnoc přivítáme u vatry přátelství na náměstí U Zámečku za tónů československé hymny.

 

Zváni jsou všichni, kteří chtějí strávit Silvestra 2004 v netradičním duchu, podpořit myšlenku česko-slovenské vzájemnosti a vzdát hold Josefu Vavrouškovi (autoru myšlenky této akce), jeho dceři Petře a všem, kteří přispěli či přispívají k naplňování společných ideálů.

 

Je možná účast jen v jednom dnu či kterékoliv části. Ubytování ve vícelůžkových pokojích nebo ve vlastních spacácích, občerstvení a stravování zajištěno, vše za rozumné ceny na náklady účastníků.

 

Prosíme zájemce, aby se nejpozději do 20.12. písemně ohlásili na adrese Společnost přátel Slovenska, Slovanské nám. 3929, 767 01 Kroměříž nebo e-mailu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. včetně požadavků na ubytování (a na který den). Počet postelí je omezen.

 

Akce je podporována z Fondu kultury Zlínského kraje


Warning: Parameter 2 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /data/www/htdocs/stuz.cz/templates/stuz16/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /data/www/htdocs/stuz.cz/templates/stuz16/html/modules.php on line 39

Společnost pro trvale udržitelný život
Zpravodaj STUŽ
ISSN 1802-3053


Creative Commons License