Společnost pro trvale udržitelný život

Aktuality STUŽ

Aktuality STUŽ je emailový zpravodaj, který vychází přibližně jednou za 2 týdny a přináší aktuality pro členy a příznivce STUŽ. Přihlaste se k jeho odběru vyplněním jednoduchého formuláře zde.

Archiv doposud vydaných Aktualit STUŽ.

Staňte se členem STUŽ

Není nic jednoduššího, než se přihlásit.

Informace o podmínkách členství

On-line přihláška za člena STUŽ

 

STUŽ na sociálních sítích

Sledujte nás také na sociálních sítích - tam najdete aktuální informace a zajímavosti

Facebook

Twitter

kohovolitVe dnech 24. a 25. května 2019 proběhnou v ČR, podobně jako v dalších zemích EU, volby do Evropského parlamentu – tyto volby nejsou v České republice příliš v oblibě, ale z hlediska životního prostředí jsou určitě velmi podstatné. 

Podle posledních výzkumů veřejného mínění je pro 80 % lidí, kteří půjdou k volbám do Evropského parlamentu, prioritou životní prostředí. Proto jsme pro vás připravili k této příležitosti jednoduché webové stránky, na kterých jsme se snažili shromáždit všechny podklady pro vaše rozhodnutí, pokud chcete opravdu podpořit environmentální a proklimatickou politiku v Evropském parlamentu. Oslovili jsme kandidáty, které považujeme za "zelené" a jejich názory zveřejňujeme u jednotlivých stran. Stránky budeme aktualizovat až do vlastních voleb a rádi přidáme informace, které tam podle vás chybí a pošlete nám je.

Naše webové stránky k volbám do EP najdete zde.

Společnost pro trvale udržitelný život
Zpravodaj STUŽ
ISSN 1802-3053


Creative Commons License