Společnost pro trvale udržitelný život

Aktuality STUŽ

Aktuality STUŽ je emailový zpravodaj, který vychází přibližně jednou za 2 týdny a přináší aktuality pro členy a příznivce STUŽ. Přihlaste se k jeho odběru vyplněním jednoduchého formuláře zde.

Archiv doposud vydaných Aktualit STUŽ.

Staňte se členem STUŽ

Není nic jednoduššího, než se přihlásit.

Informace o podmínkách členství

On-line přihláška za člena STUŽ

 

STUŽ na sociálních sítích

Sledujte nás také na sociálních sítích - tam najdete aktuální informace a zajímavosti

Facebook

Twitter

Huba

Dne 1. ledna 2018 udělil prezident Slovenské republiky Andrej Kiska státní vyznamenání - Řád Ľudovíta Štůra I. třídy - spoluzakladateli STUŽ, dlouholetému předsedovi Slovenské STUŽ a členu čestného předsednictva naší STUŽ prof. Mikuláš Hubovi. Aktivity v rámci STUŽ byly přímo zmíněny při udílení státní ceny. Moc gratulujeme.

Při stejné příležitosti dostal státní vyznamenání také další ekolog Juraj Flámik, ale také spolupracovnice slovenské STUŽ Zuzana Kronerová, náš spolupracovník a účastník našich besed Fedor Gál, Marta Kubišová, Petr Pithart a další významné osobnosti.

Na margo oceněných prezident Kiska vysvětlil: "Slovensko si môže vďaka nim pripomenúť, "že aj v najhorších, najsmutnejších časoch našej modernej histórie sa našli hrdinovia s odvahou čeliť zlu, ľudia schopní konať dobro a nezištne pomáhať". Přehled všech vyznamenaných si můžete prohlédnout zde.

Můžeme jen doufat, že také v Česku se dočkáme vyznamenávání skutečně významných osobností.

 

Společnost pro trvale udržitelný život
Zpravodaj STUŽ
ISSN 1802-3053


Creative Commons License