Společnost pro trvale udržitelný život

Aktuality STUŽ

Aktuality STUŽ je emailový zpravodaj, který vychází přibližně jednou za 2 týdny a přináší aktuality pro členy a příznivce STUŽ. Přihlaste se k jeho odběru vyplněním jednoduchého formuláře zde.

Archiv doposud vydaných Aktualit STUŽ.

Staňte se členem STUŽ

Není nic jednoduššího, než se přihlásit.

Informace o podmínkách členství

On-line přihláška za člena STUŽ

 

STUŽ na sociálních sítích

Sledujte nás také na sociálních sítích - tam najdete aktuální informace a zajímavosti

Facebook

Twitter

stuz 25 letZveme vás na přátelské setkání k 25. výročí trvání Společnosti pro trvale udržitelný život (STUŽ)

které se bude konat v úterý 12. prosince od 17,00 hod. v Café Kampus (dříve Krásný ztráty), Náprstkova ulice 10, Praha 1

Vážení přátelé,

Čtvrtstoletí fungování naší Společnosti pro trvale udržitelný život (STUŽ) se nám jeví jako dobrý důvod k malé oslavě a připomenutí si význačných milníků na naší cestě a taky osobností, které nám směr naší cesty vytýčili a kteří už tu s námi nejsou.

Byli bychom rádi , aby to bylo posezení neformální, veselé, bez nostalgie a s pohledem nejen do minulosti, ale i do budoucnosti. Představujeme si, že by to mělo být setkání členů a příznivců STUŽ, těch, kteří to se STUŽ myslí dobře, mají ji rádi a třeba s ní i nějakým způsobem spolupracovali, například se účastnili panelů na seminářích, exkurzí, memoriálů atd. Připravíme pokud možno nenudný program, kterým nás provede dlouholetý člen STUŽ Ivan Rynda.

A byli bychom také moc rádi, kdybyste přijali naše pozvání a tohoto posezení se zúčastnili.

Abychom mohli nachystat malé občerstvení, potřebujeme alespoň přibližně vědět, kolik lidí se naší oslavy zúčastní. Buďte proto, prosíme, tak moc laskaví, a potvrďte svou účast v elektronickém registračním formuláři zde .

Pokud ve svých archivech najdete nějaké materiály (fotografie, články), které se vztahují k uplynulým 25 letům STUŽ, budeme rádi, pokud je přinesete, nebo předem pošlete.

Těšíme se, že spolu s Vámi prožijeme příjemný podvečer a večer v letošním adventním čase.

Jménem předsednictva STUŽ

Jiří Dlouhý, předseda

Eva Vavroušková, tajemnice

You have no rights to post comments

Společnost pro trvale udržitelný život
Zpravodaj STUŽ
ISSN 1802-3053


Creative Commons License