Společnost pro trvale udržitelný život

Aktuality STUŽ

Aktuality STUŽ je emailový zpravodaj, který vychází přibližně jednou za 2 týdny a přináší aktuality pro členy a příznivce STUŽ. Přihlaste se k jeho odběru vyplněním jednoduchého formuláře zde.

Archiv doposud vydaných Aktualit STUŽ.

Passivhaus thermogram gedaemmt ungedaemmt

Z besedy vám nabízíme nesestřihaný filmový záznam a prezentace panelistů

Filmový záznam

{youtube}cawhjpATe9Y{/youtube}

Prezentace

  1. Úvod – vize, ekologické stavby (RNDr. Anna Polášková, STUŽ) vize, ekologické stavby (RNDr. Anna Polášková, STUŽ)
  2. Organická architektura Jana Kaplického (PhDr. Ladislav Zikmund-Lender, historik umění a architektury) (PhDr. Ladislav Zikmund-Lender, historik umění a architektury)
  3. Adaptace městské architektury na změnu klimatu - Brno a Vídeň (studie – RNDr. Yvonna Gaillyová, RNDr. J. Hollan, PhD. a další… Centrum výzkumu globálních změn AV ČR) - Brno a Vídeň (studie – RNDr. Yvonna Gaillyová, RNDr. J. Hollan, PhD. a další… Centrum výzkumu globálních změn AV ČR)
  4. Zeleň na konstrukcích (Ing. Samuel Burian, Průhonický atelier zahradní architektury) (Ing. Samuel Burian, Průhonický atelier zahradní architektury)
  5. Cena Josefa Vavrouška za ekologické myšlení a stavění pro Ing. Libora Musila (video a komentář o zeleném stavění – Ing. Rostislav Dvořák, LIKO-S a.s.) (video a komentář o zeleném stavění – Ing. Rostislav Dvořák, LIKO-S a.s.)
  6. Pasivní domy 2 (Ing. arch. Josef Smola, Centrum pasivního domu, z. s.) (Ing. arch. Josef Smola, Centrum pasivního domu, z. s.)
  7. Podpora ekologicky příznivého bydlení (Ing. Jakub Hrbek, SFŽP) (Ing. Jakub Hrbek, SFŽP)
  8. Místní a účelové komunkace - Slováček, Černín 

Warning: Parameter 2 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /data/www/htdocs/stuz.cz/templates/stuz16/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /data/www/htdocs/stuz.cz/templates/stuz16/html/modules.php on line 39

Společnost pro trvale udržitelný život
Zpravodaj STUŽ
ISSN 1802-3053


Creative Commons License