Společnost pro trvale udržitelný život

Aktuality STUŽ

Aktuality STUŽ je emailový zpravodaj, který vychází přibližně jednou za 2 týdny a přináší aktuality pro členy a příznivce STUŽ. Přihlaste se k jeho odběru vyplněním jednoduchého formuláře zde.

Archiv doposud vydaných Aktualit STUŽ.

Srdečně VETUR logo CZ modrás zveme na přednášku švédského experta Larse-Erika Liljelunda na téma Švédsko a udržitelný rozvoj - od vize k realitě s komentářem šéfporadce předsedy vlády ČR Vladimíra Špidly.

Kdy a kde: pondělí 1.6. 2015 od 18:30, Modrá posluchárna Univerzity Karlovy (Celetná 20, Praha 1)

Hlavní řečník: Lars-Erik Liljelund

Lars-Erik Liljelund zastával řadu významných pozic ve státní správě a v environmentálních think-tancích ve Švédsku i v zahraničí. V letech 2008 až 2010 vedl kabinet předsedy vlády a byl zároveň jeho zvláštním vyslancem pro otázky klimatu. Mezi roky 1999 až 2008 byl ředitelem Agentury ochrany přírody Švédska, v letech 2000 až 2007 pak předsedou správní rady Evropské environmentální agentury. Od roku 2006 je členem Čínské rady pro mezinárodní spolupráci, životní prostředí a rozvoj.

Úvodní slovo:Jan Frouz, ředitel Centra pro otázky životního prostředí

Komentář:Vladimír Špidla, šéfporadce předsedy vlády ČR Bohuslava Sobotky

Moderace:Anna Kárníková, tajemnice Rady vlády pro udržitelný rozvoj

Akce bude simultánně tlumočena.

Registrace

Registrujte se prosím do 31. 5. na adrese This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Akce se koná v rámci Evropského týdne udržitelného rozvoje.

Pořadatel

Rada vlády pro udržitelný rozvoj,  www.udrzitelny-rozvoj.cz

ve spolupráci s Centrem pro otázky životního prostředí UK a Velvyslanectvím švédského království v ČR

 


Warning: Parameter 2 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /data/www/htdocs/stuz.cz/templates/stuz16/html/modules.php on line 39

Warning: Parameter 3 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /data/www/htdocs/stuz.cz/templates/stuz16/html/modules.php on line 39

Společnost pro trvale udržitelný život
Zpravodaj STUŽ
ISSN 1802-3053


Creative Commons License