Společnost pro trvale udržitelný život

Aktuality STUŽ

Aktuality STUŽ je emailový zpravodaj, který vychází přibližně jednou za 2 týdny a přináší aktuality pro členy a příznivce STUŽ. Přihlaste se k jeho odběru vyplněním jednoduchého formuláře zde.

Archiv doposud vydaných Aktualit STUŽ.

Staňte se členem STUŽ

Není nic jednoduššího, než se přihlásit.

Informace o podmínkách členství

On-line přihláška za člena STUŽ

 

STUŽ na sociálních sítích

Sledujte nás také na sociálních sítích - tam najdete aktuální informace a zajímavosti

Facebook

Twitter

Zdeněk JouklVážení členové STUŽ,
vážení přátelé,

je vždy velmi potěšující a milé, když nečekaně objevíte, že někdo, kdo je vám blízký, koho si vážíte a koho obdivujete pro jeho nekonvenční názory, pro jeho svéráznost a houževnatost, pro jeho originální a trpělivou aktivitu, získal za to vše významné společenské ocenění.
A jelikož je v této nezištné radosti nad vyznamenáním přítele a kolegy zastoupena i má vlastní ješitnost, neboť se tímto skrytě, leč zaslouženě, potvrzuje i moje vytříbená hodnotová orientace:-) a můj jasnozřivý pohled na svět :-), dovolím si se pochlubit následujícím:

titulem SENIOR ROKU 2013


vyznamenala letos Nadace Charty 77 dlouholetého člena STUŽe, vedoucího její jizerskohorské skupiny, neúnavného bojovník za praktické prosazování principů udržitelnosti, sociálního ekologa a velkého jizerskohorského patriota

Ing. Zdeňka Joukla.

Nechť je toto oznámení zároveň i blahopřáním vyznamenanému a přáním dalších sil, energie a nápadů v pokračující aktivitě v celém tom obdivuhodně širokém spektru, jeho bohulibé činnosti.

Můžete si vyslechnout rozhovor s ním v Českém rozhlase, přečíst o ocenění článek v Ústeckém deníku, či navštívit jeho vlastní webové stránky www.joukl.cz

 

mirek petr
Východočeská pobočka STUŽ
prosinec 2013

 

Společnost pro trvale udržitelný život
Zpravodaj STUŽ
ISSN 1802-3053


Creative Commons License