Východočeská pobočka STUŽ

Za udržitelné Česko na místní úrovni

Naše východočeská pobočka završila úspěšně projekt Udržitelná Evropa pro všechny. V rámci tohoto projektu vydala rozsáhlou publikaci Za udržitelné Česko na místní úrovni. Více o celém projektu se můžete dozvědět na webových stránkách tohoto projektu.

Aktuality STUŽ

Aktuality STUŽ je emailový zpravodaj, který vychází přibližně jednou za 2 týdny a přináší aktuality pro členy a příznivce STUŽ. Přihlaste se k jeho odběru vyplněním jednoduchého formuláře zde.

Archiv doposud vydaných Aktualit STUŽ.

Staňte se členem STUŽ

Není nic jednoduššího, než se přihlásit.

Informace o podmínkách členství

On-line přihláška za člena STUŽ

 

STUŽ na sociálních sítích

Sledujte nás také na sociálních sítích - tam najdete aktuální informace a zajímavosti

Facebook

Twitter

cyklojizda2012Jsme účastníky procesu cyklistické renesance v Hradci Králové usilující o zrovnoprávnění tohoto druhu dopravy při vytváření dopravní infrastruktury a ve zlepšení stávajících podmínek pro cyklisty v ulicích města. Více lze nalézt na webových stránkách http://hradec.cyklistesobe.cz/ a www.cyklohradec.cz

Pořádáme dopravní exkurze pro cyklistickou veřejnost přímo v ulicích města. Jejich cílem je upozorňovat na nedostatky v dopravní infrastruktuře, propagovat tento druh dopravy a přispívat k vytváření zpětné vazby pro odpovědné orgány veřejné správy.

Společnost pro trvale udržitelný život
Zpravodaj STUŽ
ISSN 1802-3053


Creative Commons License