Východočeská pobočka STUŽ

Za udržitelné Česko na místní úrovni

Naše východočeská pobočka završila úspěšně projekt Udržitelná Evropa pro všechny. V rámci tohoto projektu vydala rozsáhlou publikaci Za udržitelné Česko na místní úrovni. Více o celém projektu se můžete dozvědět na webových stránkách tohoto projektu.

Aktuality STUŽ

Aktuality STUŽ je emailový zpravodaj, který vychází přibližně jednou za 2 týdny a přináší aktuality pro členy a příznivce STUŽ. Přihlaste se k jeho odběru vyplněním jednoduchého formuláře zde.

Archiv doposud vydaných Aktualit STUŽ.

Staňte se členem STUŽ

Není nic jednoduššího, než se přihlásit.

Informace o podmínkách členství

On-line přihláška za člena STUŽ

 

STUŽ na sociálních sítích

Sledujte nás také na sociálních sítích - tam najdete aktuální informace a zajímavosti

Facebook

Twitter

Pozvánka Libický luhVýchodočeská STUŽ vás srdečně zve, láká a svádí na jednodenní přírodovědnou exkurzi do Národní přírodní rezervace Libický luh poblíž Velkého Oseka, kam dorazíme vlakem v neděli 15. dubna. 

Odjezd pro Hradečáky a spádově okolní jest z hl. nádraží v Hradci Králové  v 8.08, přestup nás čeká v Chlumci/ C. Z Prahy můžete jet rychlíkem v 7:58 do Kolína a tam přestoupit na spěšný vlak to Velkého Oseku. Pro ty, kteří dorazí z jiných světových stran, upřesňuji: Výchozím punktem je Velký Osek v čase 9:00.
Očekáváme, že nás přivítají záhony rozkvetlé dymnivky, a vůbec nádherná příroda oděna do svého čerstvě jarního svátečního šatu. Akce je plánována pro pěší. Její délka bude ještě upřesněna. Počítejme i s nějakou tou mokřinou. Komfortní vlakové spojení se nabízí i na zpáteční odpolední cestu. Barevnou pozvánku naleznete, pokud kliknete na obrázek v tomto článku.

 

Společnost pro trvale udržitelný život
Zpravodaj STUŽ
ISSN 1802-3053


Creative Commons License