Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/htdocs/stuz.cz/templates/stuz16/functions.php on line 185

Dolejší Padrťský rybník2

Společnost pro trvale udržitelný život pořádá dne 21. 5. 2016 exkurzi do nově ustavené Chráněné krajinné oblasti Brdy.

Pod vedením průvodkyně ze Správy CHKO Brdy projdeme z Obecnice kolem vodní nádrže Obecnice, hodnotnou bučinou až na Tok, nejvyšší vrchol Brd a navštívíme také stejnojmennou dopadovou plochu...

Okruhem se poté vrátíme zpět do Obecnice. Celá trasa, která bude měřit 15 až 20 km povede doposud nevyznačenými cestami a bude provázena odborným výkladem. Na trase nebude žádná možnost zakoupení občerstvení.

Doprava: V případě dostatečného zájmu - minimálně 18 osob bude zajištěna doprava pronajatým autobusem - cena dopravy bude stanovena podle počtu účastníků, tak aby byly pokryty náklady na autobus. Při 18 lidech vychází cena 250 Kč na osobu. Autobus pojede v 8:00 ze Smíchova - místo nástupu - záliv v Nádražní ulici u konečné tramvají - viz mapa.  V pozdních odpoledních hodinách nás doveze na stejné místo. K exkurzi je případně možné se připojit v Obecnici (cca v 9:15).

Pokud máte o exkurzi zájem, vyplňte, prosím, tuto on-line přihlášku, případně napište na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..