Východočeská pobočka STUŽ

Za udržitelné Česko na místní úrovni

Naše východočeská pobočka završila úspěšně projekt Udržitelná Evropa pro všechny. V rámci tohoto projektu vydala rozsáhlou publikaci Za udržitelné Česko na místní úrovni. Více o celém projektu se můžete dozvědět na webových stránkách tohoto projektu.

Aktuality STUŽ

Aktuality STUŽ je emailový zpravodaj, který vychází přibližně jednou za 2 týdny a přináší aktuality pro členy a příznivce STUŽ. Přihlaste se k jeho odběru vyplněním jednoduchého formuláře zde.

Archiv doposud vydaných Aktualit STUŽ.

Staňte se členem STUŽ

Není nic jednoduššího, než se přihlásit.

Informace o podmínkách členství

On-line přihláška za člena STUŽ

 

STUŽ na sociálních sítích

Sledujte nás také na sociálních sítích - tam najdete aktuální informace a zajímavosti

Facebook

Twitter

Vilnius, Lithuania - EMW 2005

Každý rok se zapojujeme do akcí k Evropskému týdnu mobility koordinovaných Ministerstvem životního prostředí na celostátní bázi, na té komunální pak Magistrátem města Hradce Králové.

Naším příspěvkem do této mezinárodní kampaně je již tradiční zářijová přehlídka Ozvěny Ekofilmu, a to s důrazem na téma dopravní bezpečnosti a vlivu dopravy na kvalitu životního prostředí. Projekce jsou určeny pro žáky a studenty královéhradeckých škol a jejich počty nezřídka přesahují tisíc diváků. První Ekofilm jsme hradecké veřejnosti nabídli již v roce 2001. V minulosti provázely vlastní promítání i různé výstavy poukazující na negativní dopady automobilové dopravy.

Společnost pro trvale udržitelný život
Zpravodaj STUŽ
ISSN 1802-3053


Creative Commons License