Společnost pro trvale udržitelný život

Aktuality STUŽ

Aktuality STUŽ je emailový zpravodaj, který vychází přibližně jednou za 2 týdny a přináší aktuality pro členy a příznivce STUŽ. Přihlaste se k jeho odběru vyplněním jednoduchého formuláře zde.

Archiv doposud vydaných Aktualit STUŽ.

Staňte se členem STUŽ

Není nic jednoduššího, než se přihlásit.

Informace o podmínkách členství

On-line přihláška za člena STUŽ

 

STUŽ na sociálních sítích

Sledujte nás také na sociálních sítích - tam najdete aktuální informace a zajímavosti

Facebook

Twitter

Jako tradičně vám přinášíme filmový záznam z besedy STUŽ na téma Částice, ultrajemné částice a zdraví.

 

Pozvánka na besedu

 

Filmový záznam besedy

{youtube}Z_fd3tCDbps{/youtube}

 

Pár fotek z besedy

Fotogalerie 1

 

Prezentace jednotlivých panelistů

MUDr. Miroslav Dostál, Dr.Sc ., ÚEM AV ČR: Nemocnost dětí v okresech Teplice a Prachatice: Longitudinální ekologická studie. Výsledky projektů MŽP VaV /340/1/1997. VaV/ 340/2/00, VaV 740/5/03, VaV-1c/6/5/04, SL-5/160/05, SB/1b3/8/08

RNDr. Ivan Beneš, CSc ., Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem: Měření ultrajemných částic v projektu Česko-Saské spolupráce Cíl-3 „Ultrajemné částice a zdraví v Erzgebirgskreis a Ústeckém kraji“

Ing. Jan Leníček. Mgr.Martin Kováč a RNDr. Jiří Skorkovský, Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem: Zdroje jemných a ultrajemných částic v česko – saském pohraničí, první hodnocení z kampaní projektu „Ultrajemné částice a zdraví v Erzgebirgskreis a Ústeckém kraji“.

MVDr. Markéta Smudková, Ing. Pavla Ryšlavá,Ing.Eva Hrdličková.: Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem: Personální monitoring ovzduší u dětí ze základních škol v projektu TAČR 02020944 „Hodnocení faktorů vnějšího prostředí na zátěž dětské populace, první poznatky“.

MUDr. Eva Rychlíková, Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem: Expozice částicím a sledování zdravotních dopadů u dětí v projektu TAČR 02020944 „Hodnocení faktorů vnějšího prostředí na zátěž dětské populace“.

 

Záznam pohybu znečištění v Podkrušnohorské pánvi - 18. 5. 2011 - z prezentace dr. Beneše

{youtube}Nt-McCaTqxA{/youtube}

 

 

Společnost pro trvale udržitelný život
Zpravodaj STUŽ
ISSN 1802-3053


Creative Commons License