Členské příspěvky

Děkujeme zde všem členům STUŽ, kteří zaplatili své členské příspěvky (někteří sice pozdě, ale přece), a to ne osobně, ale poštou či bankovním převodem. (Těm, co platili osobně, bylo poděkováno osobně). Z viny spořitelny, kde má STUŽ svůj běžný účet, je ale nemožné identifikovat platby, které přišly od členů složenkou na účet. Na výpise z banky je pouze částka a není zde uvedeno jméno odesilatele. Útržky složenek nám neposílají. Snažíme se o kontakt přímo s poštou, aby nám útržky zasílala, uvidíme, jak to dopadne. Mohlo by zde jako identifikace sloužit rodné číslo v položce variabilní symbol, ne všichni členové nám jej ale dali. Vzhledem k zákonu na ochranu osobních dat si ale nejsem jistá, zda je tato cesta schůdná.

U plateb převodem z účtu člena na účet STUŽ je vše v pořádku, pokud název účtu je jméno člena. V případě, že platbu posílá z účtu zaměstnavatele (název účtu je název organizace), vzniká také problém.

Prosíme tedy všechny členy, kteří poslali své příspěvky složenkou na účet, resp. převodem z účtu zaměstnavatele na účet STUŽ, nechť mi dají zprávu e-mailem (eva.vavrouskova@ecn.cz), telefonem (02-6274773) nebo poštou do Krkonošské 1, 120 00 Praha 2.

Děkuji.

Eva Vavroušková